HAAS+SOHN MANTOVA AL II TV
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Detailní popis produktu
Jednoduchý design krbových kamen Mantova AL II jen tak nezestárne. Vybrat si můžete kombinaci antracitového korpusu a stříbrných dvířek nebo černé provedení s béžovými dlaždicemi. Krbová kamna Mantova AL II s výměníkem šetří místo. Na šířku mají jen okolo 50 cm, navíc si do boxu ve spodní části můžete uložit dřevo.
Pokud váš dům prošel zateplením, určitě oceníte Externí přívod vzduchu (CPV). Vzduch pro spalování kamna nespotřebovávají z místnosti, ale mohou si ho brát třeba z průduchu ve sklepě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Připojení kouřovodu: | Horní a zadní |
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Jmenovitý výkon do vody: | 7,6 kW |
| Rozsah celkového výkonu: | 3,3 - 10,0 kW |
| Účinnost: | 80 % |
| Délka polen: | 33 cm |
| Hmotnost: | 128 kg |
| Palivo: | dřevo, Ekobrikety, Uhelné brikety |
| Rozměry celkové (V x Š x H): | 962/506/595 mm |
Teplovzdušná krbová kamna KRETZ AGATHA
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna SEVILLA šedá - sloupová / rohová kamna
Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních.
Teplovzdušná krbová kamna SAMANA
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech
Jednoplášťová krbová vložka určená k vytápění obytných prostor. Možnost přívodu spalovacího vzduchu z externího prostředí. Vysoká účinnost spalování.
-
Všeobecný návod k obsluze, montáži a údržbě (1.8 MB)
-
Technická dokumentace (1.7 MB)
-
Energetický štítek (132.2 kB)
-
Informační list výrobku (96.9 kB)
-
Příloha č. 1 k technické dokumentaci (209.1 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (986.7 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

