Thorma ZARAGOZA černá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Regulovatelný výkon:: | 2,5 - 7,5 kW |
| Rozměr skla (š x v x h):: | 1000x 510 x 455 mm |
| Hmotnost:: | 85 kg |
| Vývod kouřovodu:: | horní |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Tah komína:: | 12 Pa |
| Účinnost:: | 85% |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

