Heta Inspire 45
Související produkty
Koleno 90°/125mm/ s čistícím otvorem
4lopatkový ventilátor na kamna je zkonstruován tak, aby teplý vzduch rovnoměrně cirkuloval po celé místnosti. Je osazen termoelektrickým modulem,...
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Detailní popis produktu
Inspire 45 vyniká svým malým rozměrem a účinným hořením.
Tento model je širší verzí oproti modelu Inspire 40, což umožňuje vkládat větší polena a dosáhnout vyššího výkonu.
Velice pohodlný je i systém otvírání pomocí nerezové kličky, která je na svém povrchu při provozu chladnější, než standardní ocel.
Inspire 45 jsou perfektní kamna pro vytápění menších prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Maximální výkon (kW): | méně než 5 kW, 5 až 10 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 125 mm |
| Nominální výkon (kW): | 4,9 kW |
| průměr kouřovodu (mm): | 125 mm |
| Připojení kouřovodu: | Horní a zadní |
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Rozsah celkového výkonu: | 2 - 7 kW |
| Účinnost: | 84 % |
| Délka polen: | 42 cm |
| Výhřevnost: | 40 - 140 m³ |
| Váha: | 80 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Palivo: | dřevo, uhlí |
| Rozměr celkové (Š x V x H): | 555/872x540x377 mm |
Jednoduchý design krbových kamen THORMA BILBAO UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Teplovzdušná krbová kamna DARA Příslušenství - plech
Zaoblený tvar krbových kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední.
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Adria II s teplovodním výměníkem krbová kamna HAAS+SOHN. Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II TV pro připojení topných těles nebo...
Kamna Flensburg III
Teplovzdušná krbová kamna SAMANA
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Vyvážené proporce krbových kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do...
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

