Aduro Asgard 2
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX s mastkovým opláštěním včetně HD.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Detailní popis produktu
Krbová kamna Asgård 2 v sobě kombinují funkcionalitu, elegantní kubistický design za velice atraktivní cenu. Tento model krbových kamen má účinnost spalování 81% a zároveň nízké emise.
Kamna jsou vyrobena ze speciální mořené kamnářské oceli, která odolává vysokým teplotám.
Spalovací komora je vybavena kvalitním vermikulitem, který odráží teplo, což způsobuje spalování plynů vytvořených ohněm. Tím vzniká vyšší účinnost a zároveň minimum popela.
Pod spalovací komorou je zásobník na dřevo, takže máte palivo vždy po ruce.
PŘEDNOSTI KAMEN Asgård 2:
- spalování dřevoplynů
- vysoká účinnost 81%
- nízké emise 0,1%
- atraktivní cena
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu: | NE |
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Nominální výkon (kW): | 5KW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Připojení kouřovodu: | Horní |
| Externí přívod vzduchu: | NE |
| Účinnost: | 81% |
| Spotřeba paliva: | 2,0 kg/hod |
| Délka polen: | 32 cm |
| Výhřevnost: | 40 - 140 m³ |
| Hmotnost: | 58 kg |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Rozměry celkové (V x Š x H): | 832 x 530 x 355 mm |
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
• Kvalitní ocelové svařence o vysoké tloušťce •
Adria II s teplovodním výměníkem krbová kamna HAAS+SOHN. Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II TV pro připojení topných těles nebo...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Reno černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

