LEDA Colona Lite S kulatá dvířka/bílý smalt
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Jøtul F 105 je jako stvořený pro nízkoenergetické domy. Výrobek splňuje nejpřísnější emisní limity a dokáže spalovat ekologicky i při nízkém výkonu.
Ohromí hlavně perfektní a čisté spalování vč. systému oplachu skel vzduchem.
Detailní popis produktu
Novinka roku 2016 COLONA LITE S vychází z oblíbených akumulačních kamen Colona hlavně díky krásnému kulatému designu. Jedná se o menší model bez akumulace, který má nad spalovací komorou pouze 2 litinové prstence.
Kamna jsou vybavena bez-roštovou spalovací komorou, velkým rovným či zaobleným prosklením, robustní celo-litinovou konstrukcí ve dvou barevných variantách (matný černý lak, nebo bílý lesklý smalt) a mohou být napojena na externí přívod vzduchu.
Dno spalovací komory je z velmi odolného šamotu a zbytek vyzdívky z izolačního vermikulitu, který zlepšuje hoření, perfektně izoluje a ochraňuje spalovací komoru kamen.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinová kamna |
|---|---|
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 130 mm |
| Nominální výkon (kW): | 6 kW |
| průměr kouřovodu (mm): | 130 mm |
| Připojení kouřovodu: | Horní |
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Rozsah celkového výkonu: | 3 - 9 kW |
| Účinnost: | 82 % |
| Váha: | 267 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | litina |
| Palivo: | dřevo, uhlí |
| Rozměry celkové (V x Š x H): | 1239 x Ø 484 mm |
Jøtul F 500 jsou výkonná kamna na dřevo v klasickém designu s elegantními dvířky a velkým prosklením, které umožňuje fantastický výhled na oheň....
Kompaktní litinová kamna Aruba od německého výrobce Leda vynikají hlavně masivní konstrukcí s velkým prosklením a bočním přikládáním. Dokonalé...
Krbová kamna WAMSLER OF 604 KAMINO Classic se vyrábí z vysoce kvalitních litinových dílů.
Inspire 55HK je verze s litinovou varnou plotnou a se zásobníkem na dřevo, což je velice praktické. Dále tato kamna vynikají hlavně širokou...
Novinka roku 2016 COLONA LITE S vychází z oblíbených akumulačních kamen Colona hlavně díky krásnému kulatému designu. Jedná se o menší model bez...
Krbová kamna WAMSLER DENVER se vyrábí z vysoce kvalitních litinových dílů. WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s...
Celolitinová kamna s termostatem a varnou plotnou ze zabroušené litiny.
Jøtul F 163 s bočním prosklením s litinovým podstavcem je pevně rozkročený na stabilní trojnožce a vyniká uceleným designem s moderním, vzdušným...
Novinka ve světě Jotulu - krbová kamna Jotul F 171 Zensoric BP s automaticky optimalizovaným přívodem vzduchu pro čistší a účinnější spalování.
Klasická výkonná kamna na dřevo s velkým prosklením. Chytrá dvířka pro boční přikládání rozšiřují možnosti umístění kamen v interiéru.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

