Defro Home VIVA černá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Detailní popis produktu
Moderní krbová kamna s tradičními tvary splňující normy Ekodesignu. Jsou ideální odpovědí na současné minimalistické trendy v designu interiérů. Jednoduchá forma kamen a jejich příznivá cena je skvělým řešením, jak zajistit v domově teplo.
- precizní řešení přívodu spalovacího vzduchu Multiflow
- Blackline – vysoce kvalitní keramické sklo se stínotiskem s odolností do 750 °C
- vyzdívka spalovací komory z odolného Ceramitonu ve dvou odstínech – světlá nebo černá
- dvousložková vysokoteplotní barva
- možnost připojení odkouření z horní nebo zadní části kamen
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Jmenovitý výkon:: | 6,6 kW |
| Regulovatelný výkon:: | 2,6 - 7,9 kW |
| Rozměr - ( V x Š x H):: | 1011 x 544 x 325 mm |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Průměr CVP:: | 125 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní |
| Palivo:: | dřevo |
| Hmotnost:: | 133 kg |
| Účinnost:: | 82,5 % |
| Provozní tah:: | 12 Pa |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
Plášť kamen je smaltovaný, boční stěny jsou lakovány žáruodolným šedým lakem.
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
Atraktivní desing krbových kamen - sloupové provedení - Andorra exclusive - Thorma Filakovo Krbová kamna na noze jsou otočném...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Balení obsahuje 9 ks akumulačních cihel určených pro kamna Oregon I a Trollvik. Hmotnost akumulační hmoty na jedny kamna: 70/54 kg
Výkonná kamna pro vytápění velké místnosti, případně přilehlých místností
Teplovzdušná krbová kamna DARA Příslušenství - plech
Adria II s teplovodním výměníkem krbová kamna HAAS+SOHN. Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II TV pro připojení topných těles nebo...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

