THORMA Odense serpentin
Detailní popis produktu
ODENSE – elegance, výkon a efektivní vytápění v jednom
Krbová kamna ODENSE jsou moderním řešením pro efektivní vytápění vašeho domova. Vyznačují se pevnou ocelovou konstrukcí a stylovými prosklenými dvířky, která umožňují příjemný pohled na plápolající oheň a dotváří útulnou atmosféru. Vnitřní vyzdívka topeniště je vyhotovena z odolného vermikulitu a šamotu a doplněna o litinový rošt, čímž je zajištěna vysoká účinnost spalování. Pohodlné používání podporuje poniklovaná rukojeť a horní napojení kouřovodu, které zajišťuje optimální odvádění spalin. Kamna disponují zadním a horním přívodem externího vzduchu, což zvyšuje efektivitu hoření. Lze v nich spalovat polenové dřevo, přičemž patří do energetické třídy A, což garantuje ekonomický provoz. Prostor pod ohništěm je prakticky navržen pro uložení dřeva, čímž umožňuje pohodlné a estetické skladování paliva. Povrchová úprava je realizována ekologickou vodou ředitelnou barvou s tepelnou odolností až do 600 ° C, což zaručuje dlouhou životnost a elegantní vzhled. Boční obklad a horní desku lze zvolit ze sádrovce nebo serpentina, čímž se kamna dokonale přizpůsobí stylu vašeho interiéru.
ODENSE – krbová kamna, která dotvoří atmosféru vašeho domova a zajistí efektivní vytápění
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kamna s kamenem |
|---|---|
| Jmenovitý výkon:: | 6 kW |
| Rozměr (V x Š x H):: | 950x564x365 mm |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Účinnnost:: | 78,6 % |
| Výhřevnost:: | 98-165 m3 |
| Vývod kouřovodu:: | horní |
| Délka polen:: | 25 cm |
| Spotřeba dřeva:: | 2,2 kg/hod |
| Externí přívod vzduchu:: | Ano |
| Provozní tah:: | 12 Pa |
| Hmotnost:: | 144 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

