Defro home SOLUM
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Detailní popis produktu
Vynikající interiérový designový prvek a kvalitní zařízení v jednom. DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní, zaoblený tvar. Originální polský design a technologická zdatnost zkušeného výrobce DEFRO obsaženého v jednom produktu. Kamna jsou k dispozici ve třech verzích: SOLUM v kompaktním krytu, TOP- na noze a základní verze LOG s výklenkem pro dřevo. Možnost přívodu vzduchu do krbu ze spodní a zadní části. Topidlo může být vyrovnáno od 20 mm do 40 mm (kromě TOP).
Popis krbových kamen
- možnost horního nebo zadního odkouření
- standardní provedení korpusu je v černé barvě
- centrální přívod vzduchu možno napojit ze zadní nebo spodní části kamen
- Multifl ow - patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování
- propracovaný systém oplachu skla
- Black line - sklo s černým potiskem
- topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky
- roštové topeniště
- splňuje normy: Blmsch V Stufe2 a předpoklady programu Eko design
- stavitelné nožky - rozsah nastavitelných nožiček od 20 do 40 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Jmenovitý výkon (kW): | 9 kW |
| Rozměr - V x Š x H: | 1156x599x399 mm |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150mm |
| Hmotnost v kg:: | 157 kg |
| Maximální délka polen: | 400 mm |
| Záruka: | 5 let |
| Účinnost v %:: | 75,5% |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV): | 125 mm |
| Regulovatelný výkon:: | 3,6 - 10,8 kW |
| Vývod kouřovodu:: | horní , zadní |
Kamna HAAS+SOHN Jonsbo s troubou jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli.
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
Teplovzdušná krbová kamna KRETZ AGATHA
Krbová kamna Livorno
Balení obsahuje 9 ks akumulačních cihel určených pro kamna Oregon I a Trollvik. Hmotnost akumulační hmoty na jedny kamna: 70/54 kg
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

