ADURO 9-4 černá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Detailní popis produktu
Nová celokulatá konvekční krbová kamna Aduro 9-4 jsou modifikací základního typu Aduro 9.Krbová kamna Aduro 9-4 jsou závěsná kulatá konvekční kamna s bočním prosklením. Oba boční skleněné průzory mají své vlastní oplachy které jsou podle potřeby regulovatelné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu: | NE |
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Nominální výkon (kW): | 6 KW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Připojení kouřovodu: | Horní a zadní |
| Externí přívod vzduchu: | NE |
| Rozsah celkového výkonu: | 3 - 9 KW |
| Účinnost: | 81,3% |
| Spotřeba paliva: | 2,1 kg/hod |
| Délka polen: | 39 cm |
| Výhřevnost: | 60 - 180 m³ |
| Hmotnost: | 90 kg |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety |
| Rozměry celkové (V x Š x H): | 752 x 500 x 460 mm |
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Reno černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
Krbová kamna Livorno
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Vyvážené proporce krbových kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do...
Krbová kamna HAAS+SOHN Madeira černá/Speckstein antik se vyznačují vysokou účinností 82 %.
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Byť jednoduchá a malá, tak velmi kvalitní krbová kamna Wamsler Trendy levandule jsou určena díky své dvouplášťové konstrukci k co...
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Tartu 5 pískovec jsou vyrobená z kvalitní oceli s pískovcovým obkladem.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

