Extraflame Lucia bílá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Tartu 5 pískovec jsou vyrobená z kvalitní oceli s pískovcovým obkladem.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Detailní popis produktu
• Dvířka ohně, topeniště a ohniště z litiny
• Trubkový výměník tepla
• Vodotěsná nádrž
• Vyjímatelný popelník
• Čelní větrání prostředí s vyhrazeným motorem a komfortní funkcí
• Široký výhled na plamen
• Možnost výstupu pro odvodu spalin: vzadu
• Topeniště vyjímatelné autorizovaným servisem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269001488 |
| Regulovatelný výkon:: | 3,6 - 12,1 kW |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1097 x 556 x 597 mm |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | pelety |
| Průměrná spotřeba dřeva:: | 2,7 kg/h |
| Hmotnost:: | 181 kg |
| Vytápěcí schopnost:: | 347 m3 |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV): | 50 mm |
Jednoduchý design krbových kamen THORMA BILBAO UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Krbová kamna Wamsler OF 604 Kamino Elite s povrchovou úpravou hnědý smalt se zadním odkouřením.
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru
Kamna Flensburg III
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Dvouplášťová krbová kamna mají ve srovnání s jednoplášťovými krbovými kamny výraznou výhodu v tom, že teplo předávají do vytápěné...
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Krbová kamna Livorno
-
Technický list (291.4 kB)
-
Prohlášení o shodě (824.1 kB)
-
Energetický štítek (493.1 kB)
-
Ecodesign (468.8 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (436.3 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

