HAAS+SOHN ALMO II s výměníkem černá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Detailní popis produktu
Krbová kamna HAAS+SOHN ALMO II s TV jsou vyrobené z kvalitní antracitově lakované oceli. Mezi hlavní přednosti kamen patří ovládání vzduchu Easy control, uzavíratelný přívod vzduchu, terciální spalování, tříbodové zavírání dvířek. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Regulovatelný výkon:: | 3,3 - 10,2 kW |
| Jmenovitý výkon :: | 7,8 kW |
| Rozměry (v x š x h):: | 983 x 492 x 567 mm |
| Hmotnost:: | 142 kg |
| Průměr kouřovodu :: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní |
| Energetická účinnost:: | 79% |
| Vytápěcí schopnost:: | 184 m3 |
| energetická třída :: | A |
Krbová kamna Thorma ZARAGOZA šedá jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket
Krbová kamna na noze jsou otočném provedení - tedy otočná noha a hrdlo kouřovodu. Můžete je natáčet v interiéru podle potřeby směrování...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Vyvážené proporce krbových kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do...
Atraktivní desing krbových kamen - sloupové provedení - Andorra exclusive - Thorma Filakovo Krbová kamna na noze jsou otočném...
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.6 kg/hod...
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
Teplovzdušná krbová kamna SAMANA
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
-
Prohlášení o vlastnostech (983.7 kB)
-
Příloha č. 1 k technické dokumentaci (209.7 kB)
-
Informační list výrobku (96.3 kB)
-
Energetický štítek a informační list výrobku (131.5 kB)
-
Technická dokumentace (2 MB)
-
Všeobecný návod k obsluze, montáži a údržbě (1.8 MB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

