HAAS+SOHN Čičmany černá/ kachle slonová kost, oliva
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna Thorma FRANKFURT jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket. Mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Detailní popis produktu
Co dává kachlovým kamnům Čičmany z řady HOME svou jedinečnost? Je to vzor na kachli, který je inspirovám stejnojmennou obcí na Slovensku. Ta je známa svou typickou architekturou. Kombinace slonové kosti a olivové zelené či hnědé vám připomene staré "kachláče" u babičky. Tak proč si je nepořídit a nemít krásnou atmosféru každý den?
Kamna Čičmany vám nezaberou moc místa, jsou vysoká necelý metr a zaberou svou hloubkou jen 35 cm do prostoru. Mají výkon 6,3 kW a v pohodě vytopí prostor o velikosti 114 m3. Do topeniště se vejdou polena o maximální velikosti 33 cm. Pod ním můžete ještě využít prostor na složení dřeva. Pro vrchní napojení kouřovodu vám stačí trubky o průměru 130 mm.
Jakou radost udělala kamna Čičmany paní Markétě a její rodině jste mohli sledovat v pořadu JAK SE STAVÍ SEN EXTRA 2022 při proměně jejich rodinného domu v Neratovicích. Sestřih nabízí naše video.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Regulovatelný výkon:: | 2,0 - 6,3 kW |
| Rozměry (v x š x h):: | 956 x 622 x 387mm |
| Hmotnost :: | 117 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 130 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní |
| Vytápěcí schopnost:: | 114 m3 |
| Energetická účinnost:: | 100 - 280 m3 |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | dřevo, uhelné brikety, dřevěné brikety |
| Energetická třída:: | A |
Dvouplášťová teplovzdušná (konvekční) kamna s kachlovým obkladem v lidovém motivu.
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
Jednoduchý design krbových kamen THORMA BILBAO UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.6 kg/hod...
Jednoduchý design krbových kamen THORMA MALLORCA UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Vystaveno na prodejně DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní,...
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
-
Všeobecný návod k obsluze, montáži a údržbě (1013.7 kB)
-
Technická dokumentace (732.2 kB)
-
Energetický štítek (200.1 kB)
-
Informační list výrobku (93.8 kB)
-
Příloha č. 1 k technické dokumentaci (210.3 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (983.2 kB)
Čičmany
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

