HAAS+SOHN Eboli
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Topná kamna na pelety hermetická ventilovaná
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Detailní popis produktu
Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních.
Designová řešení kamen jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu: | NE |
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Připojení kouřovodu: | Horní a zadní |
| Rozsah celkového výkonu: | 2,6 - 8,4 kW |
| Účinnost: | 77 % |
| Délka polen: | 33 cm |
| Spotřeba paliva: | 0,7 - 2,4 kg/h |
| Provozní tah: | 12 Pa |
| Výhřevnost: | 144 m³ |
| Hmotnost: | 154 kg |
| Palivo: | dřevo a brikety |
| Rozměry celkové (V x Š x H): | 992/695/504 mm |
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Kamna Flensburg III
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
-
Všeobecný návod k obsluze, montáži a údržbě (1013.7 kB)
-
Technická dokumentace (9.7 MB)
-
Energetický štítek (198.9 kB)
-
Informační list výrobku (90.9 kB)
-
Příloha č. 1 k technické dokumentaci (209.1 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (981 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

