HAAS+SOHN MADEIRA černá/Speckstein antik
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Detailní popis produktu
Krbová kamna HAAS+SOHN Madeira černá/Speckstein antik se vyznačují vysokou účinností 82 %. Poskytují ekonomické vytápění při malé spotřebě paliva. Kamna HAAS+SOHN MADEIRA jsou nositelem značky „Clean technology“, která zaručuje dosažení nejpřísnějších evropských emisních limitů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Regulovatelný výkon:: | 3,0 - 6,4 mm |
| Rozměry (v x š x h):: | 996 x 610 x 538 mm |
| Hmotnost:: | 136 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | honí, zadní |
| Energetická účinnost:: | 82 % |
| Vytápěcí schopnost:: | 115 m3 |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | dřevo |
| energetická třída :: | A+ |
Krbová kamna Madeira vám pomohou využít prostor na maximum. Svým oválným tvarem se hodí i pro umístění do rohu.
Dvouplášťová krbová kamna mají ve srovnání s jednoplášťovými krbovými kamny výraznou výhodu v tom, že teplo předávají do vytápěné...
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Thorma Cremona jsou dvouplášťová krbová kamna, která jsou určená na vytápění obytných prostor o velikosti až 190 m3.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Tartu 5 pískovec jsou vyrobená z kvalitní oceli s pískovcovým obkladem.
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Balení obsahuje 9 ks akumulačních cihel určených pro kamna Oregon I a Trollvik. Hmotnost akumulační hmoty na jedny kamna: 70/54 kg
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
-
Všeobecný návod k obsluze, montáži a údržbě (1013.7 kB)
-
Technická dokumentace (1.2 MB)
-
Energetický štítek (195.1 kB)
-
Informační list výrobku (84.7 kB)
-
Příloha č. 1 k technické dokumentaci (209.2 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (978.5 kB)
Madeira
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

