Heta Inspire 40
Související produkty
Koleno 90°/125mm/ s čistícím otvorem
4lopatkový ventilátor na kamna je zkonstruován tak, aby teplý vzduch rovnoměrně cirkuloval po celé místnosti. Je osazen termoelektrickým modulem,...
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Byť jednoduchá a malá, tak velmi kvalitní krbová kamna Wamsler Trendy levandule jsou určena díky své dvouplášťové konstrukci k co...
Detailní popis produktu
Inspire 40 vyniká svým malým rozměrem a účinným hořením.Velice pohodlný je i systém otvírání pomocí nerezové kličky, která je na svém povrchu při provozu chladnější, než standardní ocel.
Inspire 40 jsou perfektní kamna pro vytápění menších prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Maximální výkon (kW): | méně než 5 kW, 5 až 10 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 125 mm |
| Nominální výkon (kW): | 4 kW |
| průměr kouřovodu (mm): | 125 mm |
| Připojení kouřovodu: | Horní a zadní |
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Rozsah celkového výkonu: | 1,5 - 6 kW |
| Účinnost: | 81 % |
| Výhřevnost: | 30 - 120 m³ |
| Váha: | 75 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Palivo: | dřevo, uhlí |
| Rozměr celkové (Š x V x H): | 585/902x460x367 mm |
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době...
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
Ocelová krbová kamna s moderním designem na šířku
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Plášť kamen je smaltovaný, boční stěny jsou lakovány žáruodolným šedým lakem.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

