Heta Scan-Line 100 na fixní noze
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
Kamna GENT Jsou vyrobená z ocelového žáruodolného plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami. Ve spodní části...
Detailní popis produktu
Kamna Scan-line 100 jsou luxusní kamna v moderním designu s obrovským výhledem na plameny díky velkému prosklení spalovací komory.
Podstavec nebo tzv. "noha" opticky kamna odlehčuje. Scan-line 100 může být dodán na fixní, či otočné noze s natáčením v úhlu 90°, takže oheň můžete směrovat tam, kam budete potřebovat a užijete si pohled do komory z různých částí místnosti.
Unikátní spalovací technologie umožňuje fantasticky čisté a nádherné spalování s účinným oplachem skla vzduchem. Díky šířce spalovací komory 760 mm můžete vkládat opravdu obrovská polena a tím prodlužujete interval přikládání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW, 10 kW a více |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Nominální výkon (kW): | 9 kW |
| průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Připojení kouřovodu: | Horní a zadní |
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Rozsah celkového výkonu: | 5 - 15 kW |
| Účinnost: | 81 % |
| Délka polen: | 72 cm |
| Výhřevnost: | 100 - 300 m³ |
| Váha: | 155 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Palivo: | dřevo, uhlí |
| Rozměry celkové (Š x V x H): | 599x1019x433 mm |
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Piccolo černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli. Mezi hlavní přednosti kamen patří...
Krbová kamna na noze jsou otočném provedení - tedy otočná noha a hrdlo kouřovodu. Můžete je natáčet v interiéru podle potřeby směrování...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Tartu 5 pískovec jsou vyrobená z kvalitní oceli s pískovcovým obkladem.
Zaoblený tvar krbových kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední.
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Krbová kamna SEVILLA šedá - sloupová / rohová kamna
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

