Heta Scan-Line 500 horní deska mastek
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech
Kamna HAAS+SOHN Jonsbo s troubou jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli.
Detailní popis produktu
Scan-line 500 je dokonalý příklad skandinávského minimalistického stylu.
Tato modelová řada nabízí akumulaci jak ve formě horních desek z mastku, tak i obklady celých bočnic včetně horní desky kromě mastku také keramikou s výběrem ze 42 barev, které je možné kombinovat, či do sedmi let vyměnit například za barvu jinou a osvěžit tak interiér domu. Navíc je možné litinová dvířka smaltovat s výběrem ze sedmi barev!
Úžasná je technologie spalování s oplachy skel vzduchem proti usazeninám, prostorná spalovací komora a velké sklo pro maximální požitek z plamenů.
Kamna jsou vybavena patentovaným utěsněným popelníkem o objemu 8 litrů!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Nominální výkon (kW): | 5 kW |
| průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Připojení kouřovodu: | Horní a zadní |
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Rozsah celkového výkonu: | 3 - 8 kW |
| Účinnost: | 81 % |
| Výhřevnost: | 60 - 160 m³ |
| Váha: | 115 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Palivo: | dřevo, uhlí |
| Rozměr celkové (Š x V x H): | 1010x504x468 mm |
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
Teplovzdušná krbová kamna KRETZ AGATHA
Byť jednoduchá a malá, tak velmi kvalitní krbová kamna Wamsler Trendy levandule jsou určena díky své dvouplášťové konstrukci k co...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Vyvážené proporce krbových kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Vystaveno na prodejně DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

