Kratki KOZA AB S DR
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Detailní popis produktu
Unikátní krbová kamna KOZA AB S jsou vhodná především do menších domů a pro rekreační objekty, vyrobená z kvalitní kotlové ocele o tloušťce min. 4 mm.
- Vestavěný přívod externího vzduchu
- Dvojitý deflektor
- Trojitý systém přivzdušnění topeniště
- Spalovací komora obložena keramikou Acumotte
- Pohyblivý otočný rošt
- Dvířka s moderní hladkou rukojetí
- Velkoplošné obloukové prosklení dvířek
- Odkládací prostor pod topeništěm krytý dvířky, která se otevírají jemným stiskem
- 5 let záruka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 5903950000869 |
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Nominální výkon (kW): | 8 |
| průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Připojení kouřovodu: | Horní a zadní |
| Rozsah celkového výkonu: | 5 - 10 kW |
| Délka polen: | max. 25 cm |
| Výhřevnost: | 55 - 105 m2 |
| Váha: | 126 kg |
| Záruka: | 5 let |
| Palivo: | dřevo |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 470/292/222 mm |
| Rozměry celkové (V x Š x H): | 1052/528/422 mm |
| Účinnost:: | 78 % |
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Thorma Cremona jsou dvouplášťová krbová kamna, která jsou určená na vytápění obytných prostor o velikosti až 190 m3.
Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.6 kg/hod...
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Balení obsahuje 9 ks akumulačních cihel určených pro kamna Oregon I a Trollvik. Hmotnost akumulační hmoty na jedny kamna: 70/54 kg
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Jednoduchý design krbových kamen THORMA BILBAO UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

