MBS SD Olymp II - krémová barva
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Adria II s teplovodním výměníkem krbová kamna HAAS+SOHN. Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II TV pro připojení topných těles nebo...
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
Detailní popis produktu
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva. Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou údržbu. Jsou to tradiční výrobky s dlouhou životností. Kamna a sporáky MBS jsou ideálním zdrojem tepla pro stylově zařízené interiéry a rekreační objekty, kde vytvoří příjemnou tepelnou pohodu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Jmenovitý výkon :: | 6,8 kW |
| Rozměry (v x š x h):: | 850 x 480 x 595 mm |
| Průměr kouřovodu:: | 120 mm |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Hmotnost:: | 110 kg |
| Účinnost:: | 80 % |
| Palivo:: | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| Vytápěcí schopnost:: | 200 m3 |
| Délka polen:: | 32 cm |
| Posuvný rošt:: | ano |
| Litinové topeniště:: | ano |
Kamna GENT Jsou vyrobená z ocelového žáruodolného plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami. Ve spodní části...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

