LEDA Delta plus černá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Balení obsahuje 9 ks akumulačních cihel určených pro kamna Oregon I a Trollvik. Hmotnost akumulační hmoty na jedny kamna: 70/54 kg
Detailní popis produktu
Krbová kamna DELTA PLUS s přídavnou akumulací (6kW)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Nominální výkon (kW): | 6 kW |
| průměr kouřovodu (mm): | 130 mm |
| Připojení kouřovodu: | Horní |
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Rozsah celkového výkonu: | 3 - 9 kW |
| Účinnost: | 83% |
| Spotřeba paliva: | 2 kg/hod |
| Délka polen: | 36 cm |
| Výhřevnost: | 60 - 180 m3 |
| Váha: | 265 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Palivo: | dřevo |
| Rozměr skla (Š x V): | 455 x 340 mm |
| Rozměry celkové (V x Š x H): | 1297 x Ø 450 mm |
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Topná kamna na pelety hermetická ventilovaná
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Tartu 5 pískovec jsou vyrobená z kvalitní oceli s pískovcovým obkladem.
Mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

