MBS SD OLYMP II červená
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Detailní popis produktu
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědého uhlí. Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou údržbu. Jsou to tradiční výrobky s dlouhou životností. Kamna na tuhá paliva jsou ideálním zdrojem tepla pro stylově zařízené interiéry a rekreační objekty, kde vytvoří příjemnou tepelnou pohodu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW, 10 kW a více |
| Průměr kouřovodu (mm): | 120 mm |
| Nominální výkon (kW): | 6,8 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 120 mm |
| Připojení kouřovodu: | Zadní |
| Hmotnost: | 110 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Palivo: | dřevo a hnědouhelné brikety |
| Rozměry celkové (V x Š x H): | 850/480/595 mm |
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Piccolo černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli. Mezi hlavní přednosti kamen patří...
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
Thorma SEVILLA černá
Mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době...
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

