MBS SD HAPPY červená
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Vystaveno na prodejně DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní,...
Detailní popis produktu
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva. Jednoduchý a vkusný design kamen umožňuje snadnou údržbu. Jsou to tradiční výrobky s dlouhou životností. Kamna a sporáky MBS jsou ideálním zdrojem tepla pro stylově zařízené interiéry a rekreační objekty, kde vytvoří příjemnou tepelnou pohodu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 120 mm |
| Nominální výkon (kW): | 6,1 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 120 mm |
| Připojení kouřovodu: | Horní |
| Hmotnost: | 53 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Palivo: | dřevo a dřevěné brikety |
| Rozměry celkové (V x Š x H): | 720/400/400 mm |
Topná kamna na pelety hermetická ventilovaná
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna Livorno
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

