Morso 1126
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna Thorma ZARAGOZA šedá jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Detailní popis produktu
Morso 1126 jsou populární klasická krbová kamna s odnímatelnou rukojetí tzv. studenou rukou. Jedná se o velmi výkonný konvekční model, který vyhřeje až 135 m2.
Krbová kamna jsou vybavena pohyblivým roštem, popelníkem a lapačem popela. Jako palivo lze použít kromě dřeva i uhlí a uhelné brikety.
Popis produktu
- konvekční krbová kamna
- prosklená dvířka (systém proti usazování sazí)
- přívod primárního vzduchu
- přívod sekundárního vzduchu
- přívod terciárního vzduchu
- popelník, roštový systém
- lapač popela
- vnitřní obložení - vermikulit
- odnímatelná rukojeť - dětská pojistka
- design - žebra
- barva - černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Rozsah celkového výkonu: | 5 až 10 kW |
| Výhřevnost: | 75 až 135 m² |
| Rozměry (v x š x h): | 860 × 570 × 560 mm |
| Hmotnost: | 140 kg |
| Horní vývod: | 150 mm |
| Zadní vývod: | 150 mm |
| Výška zadního vývodu:: | 730 mm |
| Délka polen: | 38 cm |
| Palivo: | dřevo, uhlí, brikety |
Morsø 7110 krbová kamna na dřevo s klasickým designem, ale moderní technologií spalování. Velké prosklené dveře s dokonale funkčním oplachem skla...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Teplovzdušná krbová kamna KRETZ AGATHA
Optimalizované topeniště má nejmodernější způsob hoření s přívodem horního vzduchu předehřátého na teplotu vyšší než 200C, tedy teplotu přiváděného...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Adria II s teplovodním výměníkem krbová kamna HAAS+SOHN. Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II TV pro připojení topných těles nebo...
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

