THORMA ALVESTA II černá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 3 varianty obložení – boky v barvě...
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
Detailní popis produktu
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW, 10 kW a více |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Nominální výkon (kW): | 8 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Připojení kouřovodu: | horní |
| Palivo: | dřevo a hnědouhelné brikety |
| Hmotnost: | 120 kg |
| Rozměry celkové (V x Š x H): | 927x570x390 mm |
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Piccolo černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli. Mezi hlavní přednosti kamen patří...
Krbová kamna na noze jsou otočném provedení - tedy otočná noha a hrdlo kouřovodu. Můžete je natáčet v interiéru podle potřeby směrování...
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Optimalizované topeniště má nejmodernější způsob hoření s přívodem horního vzduchu předehřátého na teplotu vyšší než 200C, tedy teplotu přiváděného...
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
Teplovzdušná krbová kamna SAMANA
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

