Nordflam FIREPLACE STOVE AKRON
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
• Kvalitní ocelové svařence o vysoké tloušťce •
Krbová kamna na noze jsou otočném provedení - tedy otočná noha a hrdlo kouřovodu. Můžete je natáčet v interiéru podle potřeby směrování...
Detailní popis produktu
- Deflektor - prodlužuje cestu výparů uvnitř zařízení, zvyšuje emise tepla a tepelnou účinnost produktu.
- Dvojité boční a zadní stěny pece - chrání tělo vložky a zvyšují její parametry..
- Gril
- zabraňuje vypadávání špalků z vložky
- omezuje usazování sazí na vnitřní straně skla
- udržuje teplotu až 700 °C
-
Deflektor - prodlužuje cestu výparů uvnitř zařízení, zvyšuje emise tepla a tepelnou účinnost produktu.Dvojité boční a zadní stěny pece - chrání tělo vložky a zvyšují její parametry..Grilzabraňuje vypadávání špalků z vložkyomezuje usazování sazí na vnitřní straně sklaudržuje teplotu až 700 °CDeflektor - prodlužuje cestu výparů uvnitř zařízení, zvyšuje emise tepla a tepelnou účinnost produktu.Dvojité boční a zadní stěny pece - chrání tělo vložky a zvyšují její parametry..Grilzabraňuje vypadávání špalků z vložkyomezuje usazování sazí na vnitřní straně sklaudržuje teplotu až 700 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Nominální výkon:: | 9 kW |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní |
| Hmotnost:: | 130 kg |
| Energetická účinnost:: | A |
| Rozměry ( v x š x h):: | 700 x 471 x 556 mm |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | dřevo |
| Vytápěcí schopnost:: | 90 m2 |
| Záruka:: | 2 roky |
Krbová litinová kamna.
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Výkonná kamna pro vytápění velké místnosti, případně přilehlých místností
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
Atraktivní desing krbových kamen - sloupové provedení - Andorra exclusive - Thorma Filakovo Krbová kamna na noze jsou otočném...
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

