Jotul I 570 RTD rovné sklo
Související produkty
Detailní popis produktu
Jøtul I 570 má rozměrné topeniště, které pojme polena dlouhá až 55 cm. Vnitřní obložení z bílého smaltu dodává krbové vložce půvab, i když se v ní zrovna netopí. Oplach horkým vzduchem udržuje sklo dvířek čisté.
Jøtul I 570 je možné kombinovat s obestavbou Jøtul FS 166 (mastek).
PŘEDNOSTI
- Kvalitní norská litina
- Oplach horkým vzduchem udržuje sklo dvířek čisté
- Možnost přímého připojení přívodu externího vzduchu
- Krbová vložka navržená pro velké místnosti
- Velké prosklení dvířek umožňuje krásný výhled na oheň
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbové vložky |
|---|---|
| Maximální výkon (kW): | 10 kW a více |
| Průměr kouřovodu (mm): | 200 mm |
| Nominální výkon (kW): | 14 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 200 / 250 |
| Připojení kouřovodu: | Horní |
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Rozsah celkového výkonu: | 14 - 20 kW |
| Účinnost: | 77 % |
| Délka polen: | 55 cm |
| Výhřevnost: | 480 m3 |
| Hmotnost: | 220 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Palivo: | dřevo |
| Přepravní rozměr palety: | |
| Rozměry celkové (V x Š x H): | 1157x740x451 mm |
| Barva: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

