LEDA ARUBA černý lesklý smalt
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna WAMSLER OF 604 KAMINO Classic se vyrábí z vysoce kvalitních litinových dílů.
Designová litinová krbová kamna Nordfalm Sora s dvojím spalováním.
Detailní popis produktu
PŘEDNOSTI KAMEN ARUBA:
- extrémně tepelně odolná kamna
- kompaktní a čistý vzhled
- pohodlné boční přikládání
- široká spalovací komora
- vysoká tepelná a akumulační kapacita
- bez zvukových projevů, jako tomu bývá u ocelových kamen (při zahřívání či chladnutí)
- vysoce kvalitní litinová dvířka pro trvalou rozměrovou stabilitu (bez deformace)
- vysoce kvalitní vermikulit ve spalovací komoře
- vysoká účinnost
- zadní nebo horní vývod kouřovodu
- externí připojení vzduchu (volitelné)
- oddělený popelník
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Litinová kamna |
|---|---|
| Rozsah výkonu:: | 4 - 13 kW |
| Jmenovitý výkon:: | 9 kW |
| Rozměr - ( V x Š x H):: | 740 x 625 x 465 mm |
| Účinnost:: | 80 % |
| Průměr kouřovodu:: | 130 mm |
| Vytápěcí schopnost:: | 80 - 260 m3 |
| Připojení kouřovodu:: | horní, zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | Ano |
| Hmotnost:: | 185 kg |
| Palivo:: | dřevo, ekbrikety |
| Spotřeba paliva v kg/h:: | 1,9 kg/hod |
| velikost topeniště (v x š x h):):: | 315 x 430 x 195 mm |
Inspire 45 vyniká svým malým rozměrem a účinným hořením.
Velká kamna z kvalitní norské litiny s jednoduchým ovládáním.
Inspire 45H vyniká svým malým rozměrem a účinným hořením.
Malá litinová krbová kamna s elegantním designem a s bočním přikládánm a s celolitinovým topeništěm včetně roštu.
Kamna s dokonale čistými liniemi a zdůrazněnými funkčními prvky lákají úžasným výhledem na oheň. Zatápění v kamnech a obsluha už nemůže být...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Litinová krbová kamna na dřevo s moderním vzhledem a bočním prosklením.
Celolitinová kamna Isetta s termostatem a s bočním přikládáním paliva.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Moderní litinová krbová kamna Roma, elegantní design s vysokým prosklením, které umožňuje nerušeně pozorovat oheň.
Jøtul F 162 je pevně rozkročený na stabilní trojnožce a vyniká uceleným designem s moderním, vzdušným vzhledem.
Jøtul F 167 má velké boční prosklení a pyšní se elegantním podstavcem, který se již stal prodejním hitem Jøtulu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

