MBS SD MAGNUM II 4D černý, pravý
Související produkty
Sporáky ALFA PLAM jsou jistotou Vašeho správného výběru, pro nejlepší vaření, pečení a topení v jednom. Vysoká kvalita konstrukce, použitých...
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva. Jednoduchý a vkusný...
Sporák na tuhá paliva do kuchyně nebo všude tam, kde chcete vařit. Sporák na chatu, sporák na chalupu nebo tam kde není zdroj energie.Sporák na...
La Nordica Rosa Maiolica je teplovzdušný sporák na tuhá paliva s keramickým obkladem ve čtyřech barevných variantách. V ceně sporáku je plech na...
Detailní popis produktu
Sporáky MBS na tuhá paliva jsou určeny k vytápění, vaření a pečení.
Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket.
Jednoduchý a vkusný design umožňuje snadnou údržbu.
Jsou to tradiční výrobky s dlouhou životností.
Produkty MBS jsou ideálním zdrojem tepla pro stylově zařízené interiéry a rekreační objekty, kde vytvoří příjemnou tepelnou pohodu.
Pracovní plocha sporáku je tvořena litinovým rámem,ocelovou plotnou a kulatým víkem plotny.
Se sporákem se dodává i přípojka na odvod kouře,která je z litiny.
Těsnění mezi plotnou a rámem sporáku je provedeno keramickým vláknem.
Ohniště je vyloženo litinovými pláty.
Všechny odlitky jsou vyrobeny z šedé litiny, což zajišťuje dlouhodobé použití.
Trouba sporáku je smaltovaná s rozměry 265/350/465 mm.
Dvířka topeniště,trouby a popelníku jsou z litiny.
Dvířka trouby a topeniště jsou prosklená a dvířka trouby mají teploměr.
Vnější boční strany,zadní strana a plech trouby jsou vyrobeny z oceli a chráněny smaltem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky na tuhá paliva |
|---|---|
| Maximální výkon (kW): | 10 kW a více |
| Průměr kouřovodu (mm): | 120 mm |
| Nominální výkon (kW): | 7,8 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 120 mm |
| Připojení kouřovodu: | horní + zadní |
| Hmotnost: | 172 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Palivo: | dřevo a hnědouhelné brikety |
| Rozměry celkové (V x Š x H): | 850/950/600 mm |
Sporák na dřevo
Volně stojící nebo vestavěný sporák na dřevo
Sporák na dřevo.
Volně stojící sporák na dřevo
Sporák na tuhá paliva Thorma Fiko 70 Box v barevném provedení černá nebo vínovočervená o výkonu 6,5 kW a šířce 80 cm.
Sporáky MBS na tuhá paliva jsou určeny k vytápění, ale také k vaření a pečení.
Sporák na dřevo
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového...
Sporáky MBS na tuhá paliva jsou určeny k vytápění, ale také k vaření a pečení. Jsou konstruovány ke spalování palivového dřeva,...
Volně stojící sporák na dřevo.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

