MBS SD MAGNUM PLUS červený levý
Související produkty
Kvalitní litinový sporák Nordica Rosa 5.0 Liberty na topení dřevem a dřevěnými briketami s proskleným ohništěm a kachlovým obkladem
Sporák na dřevo.
Kvalitní litinový sporák Nordica Rosa 5.0 na topení dřevem a dřevěnými briketami s proskleným ohništěm a obkladem z přírodního kamene.
Sporák na dřevo.
Oproti modelu MBS Thermo Magnum Plus má sporák MBS Super Thermo Magnum mnohem větší topeniště a silnější výměník o výkonu 13 kW. Spalovat...
Detailní popis produktu
Sporáky MBS na tuhá paliva jsou určeny k vytápění, vaření a pečení.
Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket.
Jednoduchý a vkusný design umožňuje snadnou údržbu.
Jsou to tradiční výrobky s dlouhou životností.
Produkty MBS jsou ideálním zdrojem tepla pro stylově zařízené interiéry a rekreační objekty, kde vytvoří příjemnou tepelnou pohodu.
Pracovní plocha sporáku je tvořena litinovým rámem,ocelovou plotnou a kulatým víkem plotny.
Se sporákem se dodává i přípojka na odvod kouře,která je z litiny.
Těsnění mezi plotnou a rámem sporáku je provedeno keramickým vláknem.
Ohniště je vyloženo litinovými pláty.
Všechny odlitky jsou vyrobeny z šedé litiny,což zajišťuje dlouhodobé použití.
Trouba sporáku je smaltovaná s rozměry 270/350/470 mm.
Dvířka topeniště,trouby,popelníku jsou z litiny.
Dvířka trouby a topeniště jsou prosklená a dvířka trouby mají teploměr.
Vnější boční strany,zadní strana a plech trouby jsou vyrobeny z oceli a chráněny smaltem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky na tuhá paliva |
|---|---|
| Maximální výkon (kW): | 10 kW a více |
| Průměr kouřovodu (mm): | 120 mm |
| Nominální výkon (kW): | 9,5 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 120 mm |
| Připojení kouřovodu: | horní + zadní |
| Hmotnost: | 172 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Palivo: | dřevo a hnědouhelné brikety |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 270/270/350 mm |
| Varná plotna: | ano |
| Rozměry celkové (V x Š x H): | 850/950/600 mm |
Absolutní favorit pro vaření, pečení, vytápění. Všeobecně oblíbený, mnoha lety vyzkoušený, sestaven z ocelových a litinových komponentů.
Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového...
Litinový sporák GULIVER je určen k vytápění všech obytných prostor a pro přípravu pokrmů.
Sporák na dřevo
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Elegantní sporák na tuhá paliva Alfa Plam INOX 75 skvěle zapadne do vaší kuchyně a osvěží tak váš prostor o...
Topná kamna na dřevo.
Sporák na dřevo
Volně stojící nebo vestavěný sporák na dřevo
Volně stojící nebo vestavěný sporák na dřevo
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

