Extraflame Rosanna Idro bordó
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Dvouplášťová krbová kamna mají ve srovnání s jednoplášťovými krbovými kamny výraznou výhodu v tom, že teplo předávají do vytápěné...
Plášť kamen je smaltovaný, boční stěny jsou lakovány žáruodolným šedým lakem.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.6 kg/hod...
Detailní popis produktu
• Trubkový výměník tepla (ruční čištění)
• Oběhové čerpadlo s řízením PWM
• Čelní větrání prostředí s vyhrazeným motorem, vyloučitelné
• Žhavicí svíčka pro rychlé zapalování
• Snímač tlaku se zobrazením na displeji
• Možnost výstupu pro odvodu spalin: vzadu
• Bezpečnostní ventil 3 bar
• Masivní ocelová spalovací komora
• Odvětrání
• Rukojeť s ergonomickým úchopem
• Dvířka ohně a ohniště z litiny
• Tepelné a tlakové ochrany vody
• Expanzní nádoba
• Vyjímatelná zásuvka na popel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004427 |
| Regulovatelný výkon:: | 4,1 - 14,2 kW |
| Jmenovitý výkon do vody :: | 11,0 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | 407 m3 |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1150 x 511 x 632 mm |
| Hmotnost:: | 163 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 100 mm |
| Průměrná spotřeba paliva:: | 0,9 - 3,2 kg/h |
| Celkový objem nádrže:: | 92,9% |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 60 mm |
Topná kamna na pelety hermetická ventilovaná
• Kvalitní ocelové svařence o vysoké tloušťce •
Teplovzdušná krbová kamna SAMANA
Výkonná kamna pro vytápění velké místnosti, případně přilehlých místností
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX s mastkovým opláštěním včetně HD.
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Piccolo černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli. Mezi hlavní přednosti kamen patří...
Teplovzdušná krbová kamna DARA Příslušenství - plech
Krbová kamna HAAS+SOHN ALMO II s TV jsou vyrobené z kvalitní antracitově lakované oceli.
Krbová kamna Thorma ZARAGOZA šedá jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket
-
Technický list (675.1 kB)
-
Prohlášení o shodě (310.8 kB)
-
Energetický štítek (529 kB)
-
Ecodesign (469.7 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (2.8 MB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

