Extraflame Amika bílá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Reno černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Thorma SEVILLA černá
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů.
Detailní popis produktu
• Dvířka ohně, topeniště a ohniště z litiny
• Trubkový výměník tepla
• Vyjímatelná zásuvka na popel
• Čelní větrání prostředí s vyhrazeným motorem a komfortní funkcí
• Žhavicí svíčka pro rychlé zapalování
• Dvoukřídlá dvířka: Vnější dvířka ze zakřiveného tvrzeného skla
• Možnost výstupu pro odvodu spalin: vzadu v ose
• Topeniště vyjímatelné autorizovaným servisem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269003796 |
| Regulovatelný výkon:: | 2,5 - 8,0 kW |
| Rozměr celkové (Š x V x H):: | 1200 x 460 x 465 mm |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Účinnost:: | 91,2% |
| Vytápěcí schopnost:: | 230 m3 |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 60 mm |
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
Teplovzdušná krbová kamna KRETZ AGATHA
Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Vyvážené proporce krbových kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do...
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech
Krbová kamna SEVILLA šedá - sloupová / rohová kamna
Kamna GENT Jsou vyrobená z ocelového žáruodolného plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami. Ve spodní části...
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
-
Technický list (264.6 kB)
-
Prohlášení o shodě (817 kB)
-
Energetický štítek (637.5 kB)
-
Ecodesign (470.4 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (351.2 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

