Extraflame Angela Plus Evo bílá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Detailní popis produktu
Nová hermeticky utěsněná kamna z řady "Evoution line"
- Kamna s hermeticky utěsněnou spalovací komorou
- Kamna se vzduchotěsným zásobníkem na pelety
- Spolehlivý a rychlý systém zapalování poslední generace
- Teplovzdušné opláštění a trubkový výměník tepla
- Bezpečnostní tlakový spínač
- Litinový rošt
- Litinová dvířka
- Odnímatelný popelník
- Spolehlivý a komfortní chod kamen
- Zadní nebo horní vývod spalin
- Komfortní ovládání
- Multifunkční dálkový ovladač s displejem
- Možnost rozvodu teplého vzduchu (do 8m)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004526 |
| Regulovatelný výkon:: | 2,5 - 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | 230 m3 |
| Energetická účinnost:: | 94,9 - 91,9% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1007 x 490 x 528 mm |
| Hmotnost:: | 98 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Palivo :: | pelety |
| Prosklení:: | čelní |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 50 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 15 kg |
Krbová kamna na pelety .
Krbová kamna Thorma ZARAGOZA šedá jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Optimalizované topeniště má nejmodernější způsob hoření s přívodem horního vzduchu předehřátého na teplotu vyšší než 200C, tedy teplotu přiváděného...
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Teplovzdušná krbová kamna KRETZ AGATHA
krbová kamna Basel mají černou barvu, prosklená dvířka, ideální pro vytápění na chaloupku vzhledem jako krbová kamna
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
-
Prohlášení o vlastnostech (2.8 MB)
-
Ecodesign (470.7 kB)
-
Energetický štítek (520.9 kB)
-
Prohlášení o shodě (459.1 kB)
-
Technický list (258 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

