Extraflame Debby bílá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Vystaveno na prodejně DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní,...
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
Byť jednoduchá a malá, tak velmi kvalitní krbová kamna Wamsler Trendy levandule jsou určena díky své dvouplášťové konstrukci k co...
Jøtul F 100 ECO.2 LL jsou kompaktní kamna na dřevo, ve kterých je možné topit poleny do 35 cm.
Plášť kamen je smaltovaný, boční stěny jsou lakovány žáruodolným šedým lakem.
Detailní popis produktu
- Obklad kamen - kombinace smaltované oceli, skla a kachlů nebo mastku
- Litinová vnitřní plochá dvířka s keramickým sklem
- Dvojité prosklení
- Ohniště, dvířka a hořák z litiny
- Odnímatelná zásuvka na popel
- Bezpečnostní tlakový spínač
- Týdenní chronotermostat - týdenní programování
- Bezpečnostní tlakový spínač na zásuvce na popel
- Hermetická kamna - utěsněná spalovací komora a zásobník pelet
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269003901 |
| Nominální výkon :: | 3,8 - 9,0 kW |
| Energetická účinnost:: | 92,2% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1210 x 570 x 568 mm |
| Hmotnost:: | 141 kg |
| Průměr kouřovodu :: | 80 mm |
| Palivo :: | pelety |
| Prosklení :: | čelní |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Ventilátor:: | ano |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 18 kg |
Kamna na pelety.
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
Kamna HAAS+SOHN Jonsbo s troubou jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli.
Krbová kamna Livorno
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
-
Prohlášení o vlastnostech (921.1 kB)
-
Ecodesign (469.3 kB)
-
Energetický štítek (494.4 kB)
-
Prohlášení o shodě (826.2 kB)
-
Technický list (291.9 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

