Extraflame Debby černá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů.
Thorma SEVILLA černá
Citlivé sladění všech určujících rozměrů krbových kamen NAVIA dalo vzniknout jedinečnému designu. Zaoblené a rozměrově nadstandardní sklo...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Vyvážené proporce krbových kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do...
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Detailní popis produktu
- Obklad kamen - kombinace smaltované oceli, skla a kachlů nebo mastku
- Litinová vnitřní plochá dvířka s keramickým sklem
- Dvojité prosklení
- Ohniště, dvířka a hořák z litiny
- Odnímatelná zásuvka na popel
- Bezpečnostní tlakový spínač
- Týdenní chronotermostat - týdenní programování
- Bezpečnostní tlakový spínač na zásuvce na popel
- Hermetická kamna - utěsněná spalovací komora a zásobník pelet
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269004038 |
| Nominální výkon :: | 3,8 - 9,0 kW |
| Energetická účinnost:: | 92,2% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1210 x 570 x 568 mm |
| Hmotnost:: | 141 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Náhradní palivo (na zátop): | pelety |
| Prosklení :: | čelní |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 18 kg |
Kamna na pelety.
Mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době...
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Krbová kamna HAAS+SOHN ALMO II s TV jsou vyrobené z kvalitní antracitově lakované oceli.
Jednoplášťová krbová vložka určená k vytápění obytných prostor. Možnost přívodu spalovacího vzduchu z externího prostředí. Vysoká účinnost spalování.
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Krbová kamna Livorno
Krbová kamna Thorma FRANKFURT jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket. Mohou sloužit jako hlavní zdroj...
-
Technický list (291.9 kB)
-
Prohlášení o shodě (826.2 kB)
-
Energetický štítek (494.4 kB)
-
Ecodesign (469.3 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (921.1 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

