Extraflame Lucia Plus bordó
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Ocelová krbová kamna s moderním designem na šířku
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Tartu 5 pískovec jsou vyrobená z kvalitní oceli s pískovcovým obkladem.
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech.
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Jøtul F 100 ECO.2 LL jsou kompaktní kamna na dřevo, ve kterých je možné topit poleny do 35 cm.
Detailní popis produktu
- Energetická třída A+
- Ventilační kamna – výfuk tepla v horní části kamen
- Foukání tepla s funkcí KOMFORT pro tichý chod
- Celkem 3 distribuční ventilátory v konstrukci kamen
- Výkon ventilátoru do místnosti až 400 m3/h (přečerpá)
- Další 2 ventilátory pro rozvod tepla – 2 větve
- Každá rozvodná větev do vzdálenosti 8m
- Trubkový výměník tepla
- Masivní kachlové obložení kamen
- Různé barvy (bordó / bílá / tortora – kakao)
- Týdenní programovatelný termostat
- Programovatelné až 4 intervaly za den
- Svorky pro připojení pokojového termostatu
- Bezpečnostní termostat v případě příliš vysoké teploty
- Hlídání podtlaku v topeništi na dvou různých místech
- Zajištění větší bezpečnosti a komfortu pro zákazníka
- Litinová dvířka, topeniště a hořák
- Nový dotykový LCD displej s podsvícením
- Displej s funkcí připojení k domácí Wifi síti
- Možnost ovládání kamen přes aplikaci v telefonu
- Nové dálkové ovládání s podsvíceným displejem (IR)
- Odnímatelný velkokapacitní popelník
- Zadní vývod spalin (Ø 80mm)
- Hermeticky utěsněný zásobník na pelety
- Kapacita zásobníku až na 27 kg pelet
- Výkon kamen 3,6 – 12,0 kW (5 stupňů výkonu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269001501 |
| Regulovatelný výkon:: | 3,6 - 12 kW |
| Vytápěcí schopnoost:: | až 344 m3 |
| Energetická účinnost:: | 91,6% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1097 x 556 x 597 mm |
| Hmotnost:: | 186 kg |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | pelety |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Doporučený tah komína:: | 3 - 5 Pa |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 50 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 27 kg |
kamna na pelety.
Kamna na pelety
Thorma SEVILLA černá
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX s mastkovým opláštěním včetně HD.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Adria II s teplovodním výměníkem krbová kamna HAAS+SOHN. Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II TV pro připojení topných těles nebo...
-
Technický list (346.6 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (824.2 kB)
-
Energetický štítek (547.7 kB)
-
Ecodesign (468.9 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (436.5 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

