Extraflame Lucia Plus bílá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna Romotop Tala 01 jsou vhodná pro všechny typy interiérů.
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Jednoduchý design krbových kamen THORMA MALLORCA UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Vystaveno na prodejně DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní,...
Krbová kamna od výrobce Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Krbová kamna HAAS+SOHN LAROS Piccolo černý lak jsou vyrobená z kvalitní černě lakované oceli. Mezi hlavní přednosti kamen patří...
Detailní popis produktu
- Energetická třída A+
- Ventilační kamna – výfuk tepla v horní části kamen
- Foukání tepla s funkcí KOMFORT pro tichý chod
- Celkem 3 distribuční ventilátory v konstrukci kamen
- Výkon ventilátoru do místnosti až 400 m3/h (přečerpá)
- Další 2 ventilátory pro rozvod tepla – 2 větve
- Každá rozvodná větev do vzdálenosti 8m
- Trubkový výměník tepla
- Masivní kachlové obložení kamen
- Různé barvy (bordó / bílá / tortora – kakao)
- Týdenní programovatelný termostat
- Programovatelné až 4 intervaly za den
- Svorky pro připojení pokojového termostatu
- Bezpečnostní termostat v případě příliš vysoké teploty
- Hlídání podtlaku v topeništi na dvou různých místech
- Zajištění větší bezpečnosti a komfortu pro zákazníka
- Litinová dvířka, topeniště a hořák
- Nový dotykový LCD displej s podsvícením
- Displej s funkcí připojení k domácí Wifi síti
- Možnost ovládání kamen přes aplikaci v telefonu
- Nové dálkové ovládání s podsvíceným displejem (IR)
- Odnímatelný velkokapacitní popelník
- Zadní vývod spalin (Ø 80mm)
- Hermeticky utěsněný zásobník na pelety
- Kapacita zásobníku až na 27 kg pelet
- Výkon kamen 3,6 – 12,0 kW (5 stupňů výkonu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269001518 |
| Regulovatelný výkon:: | 3,6 - 12,0 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | až 3444 m3 |
| Účinnnost:: | 91,6 % |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1097 x 556 x 597 mm |
| Hmotnost:: | 186 kg |
| Palivo:: | pelety |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Tah komína :: | 3 - 5 Pa |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 50 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 27 kg |
Kamna na pelety
Kamna na pelety
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Tartu 5 pískovec jsou vyrobená z kvalitní oceli s pískovcovým obkladem.
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.6 kg/hod...
-
Technický list (346.6 kB)
-
Prohlášení o shodě (824.2 kB)
-
Energetický štítek (547.7 kB)
-
Ecodesign (468.9 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (436.5 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

