Extraflame Mietta Evo bordó
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Thorma Cremona jsou dvouplášťová krbová kamna, která jsou určená na vytápění obytných prostor o velikosti až 190 m3.
Jednoduchý design krbových kamen THORMA BILBAO UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Detailní popis produktu
- Kamna s hermeticky utěsněnou spalovací komorou a vzduchotěsným zásobníkem na pelety
- Spolehlivý a rychlý systém zapalování poslední generace
- Teplovzdušné opláštění a trubkový výměník tepla
- Bezpečnostní tlakový spínač
- Litinový rošt
- Litinová dvířka
- Odnímatelný popelník
- Spolehlivý a komfortní chod kamen
- Zadní vývod spalin
- Komfortní ovládání pomocí multifunkčního dálkového ovladače
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269000436 |
| Nominální výkon :: | 6,0 kW |
| Regulovatelný výkon:: | 2,5 - 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | 230 m3 |
| Energetická účinnost:: | 91% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1073 x 496 x 578mm |
| Hmotnost:: | 159 kg |
| Průměr kouřovodu :: | 80 mm |
| Palivo:: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 50 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 17 kg |
Nová hermeticky utěsněná kamna Mietta z řady "Evoution line" pro nízkoenergetické a pasivní objekty.
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX s mastkovým opláštěním včetně HD.
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
Thorma SEVILLA černá
Mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době...
Jøtul F 100 ECO.2 LL jsou kompaktní kamna na dřevo, ve kterých je možné topit poleny do 35 cm.
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Tartu 5 pískovec jsou vyrobená z kvalitní oceli s pískovcovým obkladem.
-
Technický list (311.1 kB)
-
Prohlášení o shodě (295.1 kB)
-
Energetický štítek (328.8 kB)
-
Ecodesign (469.8 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (2.8 MB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

