Extraflame Mietta Evo bílá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna na noze jsou otočném provedení - tedy otočná noha a hrdlo kouřovodu. Můžete je natáčet v interiéru podle potřeby směrování...
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Jednoduchý design krbových kamen THORMA MALLORCA UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Krbová kamna Thorma ZARAGOZA šedá jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
Detailní popis produktu
• Bezkartáčový převodový motor pro nakládání pelet
• Samočisticí ohniště s bezkartáčovým motorem
• Horní větrání prostředí s vyhrazeným motorem, vyloučitelné
• Žhavicí svíčka pro rychlé zapalování
• Trubkový výměník tepla
• Možnost výstupu pro odvodu spalin: vzadu
• Sonda ve spalovací komoře
• Dvířka ohně, topeniště a ohniště z litiny
• Nouzový modul
• Vyjímatelná zásuvka na popel
• Možnost volby výkonu i v rámci jednotlivých chrono pásem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269000443 |
| Nominální výkon :: | 6,0 kW |
| Regulovatelný výkon:: | 2,5 - 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | 2,5 - 8,0 kW |
| Energetická účinnost:: | 91% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1073 x 496 x 5787 mm |
| Hmotnost:: | 159 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Palivo:: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 50 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 17 kg |
Nová hermeticky utěsněná kamna Mietta z řady "Evoution line" pro nízkoenergetické a pasivní objekty.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Tato kamna jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna Romotop Tala 01 jsou vhodná pro všechny typy interiérů.
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 3 varianty obložení – boky v barvě...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Krbová kamna HAAS+SOHN ALMO II s TV jsou vyrobené z kvalitní antracitově lakované oceli.
Byť jednoduchá a malá, tak velmi kvalitní krbová kamna Wamsler Trendy levandule jsou určena díky své dvouplášťové konstrukci k co...
-
Prohlášení o vlastnostech (2.8 MB)
-
Ecodesign (469.8 kB)
-
Energetický štítek (328.8 kB)
-
Prohlášení o shodě (295.1 kB)
-
Technický list (311.1 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

