Extraflame Raffaella Idro H18 světle šedá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Jedná se o dvouplášťová ocelová kamna, ohniště je vyloženo vermeculitem, rošt je litinový. Spotřeba při jmenovitém výkonu je 1.6 kg/hod...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních.
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Detailní popis produktu
• Kvalitní ocelové svařence o vysoké tloušťce
• Dvířka topeniště a hořák z litiny
• Plášťový a trubkový výměník tepla
• Snadné ruční čištění výměníku pomocí škrabe
• Utěsněný zásobník na pelety
• Odnímatelná zásuvka na popel
• Přední ventilace s vyhrazeným motorem, který lze deaktivovat
• Keramické zapalovací žhavení zajišťující rychlé zapálení
• Oběhové čerpadlo s PWM řízením (řízené základovou deskou)
• Tepelné a tlakové jištění
• 3bar pojistný ventil
• Expanzní nádoba
• Ventilace
• Snímač tlaku (zobrazení na displeji)&l
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269005356 |
| Nominální výkon :: | 5,4 - 21,7 kW |
| Vytápěcí schopnost:: | až 623 m3 |
| Jmenovitý výkon do vzduchu:: | 1,0 - 3,7 kW |
| Jmenovitý výkon do vody :: | 4,3 - 18,0 kW |
| Účinnost:: | 92,8 - 93,8% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1176 x 633 x 626 mm |
| Hmotnost:: | 214 kg |
| Průměr kouřovodu :: | 100 mm |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 50 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 35 kg |
Topná kamna na pelety
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
Plášť kamen je smaltovaný, boční stěny jsou lakovány žáruodolným šedým lakem.
Krbová kamna Thorma ZARAGOZA šedá jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
Thorma SEVILLA černá
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna Romotop Tala 01 jsou vhodná pro všechny typy interiérů.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech
-
Prohlášení o vlastnostech (3 MB)
-
Ecodesign (468.6 kB)
-
Energetický štítek (349.9 kB)
-
Prohlášení o shodě (819.7 kB)
-
Technický list (303.9 kB)
-
Čistý vzduch (407.9 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

