Extraflame Raffaella Idro H18 avorio
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Topná kamna na pelety hermetická ventilovaná
Teplovzdušná krbová kamna DARA Příslušenství - plech
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Krbová Kamna Thorma SKAL II černá - jsou vyrobená z ocelového plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami.
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Detailní popis produktu
• Masivní ocelová spalovací komora
• Litinové dvířka ohně a ohniště
• Trubkový výměník tepla (ruční čištění) • Vodotěsná nádrž
• Vyjímatelná zásuvka na popel
• Čelní větrání prostředí s vyhrazeným motorem, vyloučitelné
• Žhavicí svíčka pro rychlé zapalování
• Oběhové čerpadlo s řízením PWM
• Tepelné a tlakové ochrany vody
• Bezpečnostní ventil 3 bar
• Expanzní nádoba • Odvětrání
• Snímač tlaku se zobrazením na displeji
• Možnost výstupu pro odvodu spalin: vzadu
• Inovativní adaptivní systém pro regulaci a udržování konstantního množství spalovacího vzduchu v průběhu času.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269005349 |
| Regulovatelný výkon:: | 5,4 - 21,7 kW |
| Jmenovitý výkon do vody :: | 18,0 kW |
| Rozměr - ( V x Š x H):: | 1176 x633 x 626 mm |
| Vytápěcí schopnost:: | 623 m3 |
| Účinnnost:: | 93,8 % |
| Hmotnost:: | 214 kg |
| Průměrná spotřeba paliva:: | 1,2 - 4,8 kg/h |
| Průměr kouřovodu:: | 100 mm |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 50 mm |
Kamna na pelety
Kamna Flensburg III
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Epic značí něco vznešeného a ohromujícího. A přesně taková jsou kamna na dřevo EPIC. Štíhlý elipsový tvar nabízí 3 varianty obložení – boky v barvě...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
Teplovzdušná krbová kamna SAMANA
Krbová kamna WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a...
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
-
Technický list (303.9 kB)
-
Čistý vzduch (407.9 kB)
-
Prohlášení o shodě (819.7 kB)
-
Energetický štítek (349.9 kB)
-
Ecodesign (468.6 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (3 MB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

