Extraflame Terry Plus bílá
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen je obložen masivními kachlemi v několika různých barevných provedeních.
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna Romotop Tala 01 jsou vhodná pro všechny typy interiérů.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Kamna Thorma PETRY KERPEN II AT hnědá (5kW)
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
Detailní popis produktu
- Hermetické utěsnění spalovací komory a zásobníku
- Keramické zapalovací žhavení pro zapalování
- Automatické čištění hořáku
- Kontinuální chod podavače pelet
- 3 nezávislé ventilátory pro distribuci tepla
- 1 pro přední foukání do místnosti (400 m3/h)
- 2 pro možnost foukání do dalších místností (do 8m)
- Možnost týdenního programování (až 4 časová pásma)
- Bezpečnostní (diferenciální) systém ve spalovací komoře
- Trubkový teplovzdušný výměník
- Litinová dvířka, hořák a obloření spalovací komory
- Velký odnímatelný popelník
- Rádiová komunikace a ovládání s dálkovým ovladačem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269001396 |
| Regulovatelný výkon:: | 3,5 - 12,1 kW |
| Vytápěcí schopnoost:: | 347 m3 |
| Účinnost:: | 94% |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1151 x 569 x 598 mm |
| Hmotnost:: | 206 kg |
| Průměr kouřovodu :: | 80 mm |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | pelety |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV):: | 50 mm |
| Ventilátor:: | ANO |
| Kapacita zásobníku na pelety:: | 29 kg |
TEPLOVZDUŠNÁ KRBOVÁ KAMNA NA PELETY ŘADA EVOLUTION LINE URČENÁ PRO NÍZKOENERGETICKÉ A PASIVNÍ OBJEKTY
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
Krbová kamna Thorma ZARAGOZA šedá jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP béžová na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou...
Moderní ocelová kamna Kratki Koza Enyo jsou vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy.
Adria II s teplovodním výměníkem krbová kamna HAAS+SOHN. Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II TV pro připojení topných těles nebo...
-
Technický list (284.2 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (826.7 kB)
-
Energetický štítek a informační list výrobku (496.5 kB)
-
Ecodesign (470.2 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (436.3 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

