Extraflame Terry Plus bordó
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Kachlová kamna Romotop Siena N mají elegantní zaoblený tvar a možnost výběru ze tří nejoblíbenějších odstínů barev.
- bílá lesklá (90002)
- černá lesklá (49000)
- steel (58507)
- champagne (30301)
- černá matná (49400)
- holubí šeď (51502)
- silver (54505)
- jogurtová (61660)
- smetanová s pigmentem (63360)
- hnědá srnčí (67300)
- červená šarlatová (77900)
- bílá matná (90901)
- slonová kost matná (92360)
- perlová (95508)
- cherry (75705)
- zelená šumavská (19301)
- pomněnka lesklá (22202)
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Designová peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají chic, kamkoliv je postavíte. Peletová...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Teplovzdušná krbová kamna DARA Příslušenství - plech
Krbová kamna HAAS+SOHN Madeira černá/Speckstein antik se vyznačují vysokou účinností 82 %.
Teplovzdušná krbová kamna SAMANA
Detailní popis produktu
- Hermetické utěsnění spalovací komory a zásobníku
- Keramické zapalovací žhavení pro zapalování
- Automatické čištění hořáku
- Kontinuální chod podavače pelet
- 3 nezávislé ventilátory pro distribuci tepla
- 1 pro přední foukání do místnosti (400 m3/h)
- 2 pro možnost foukání do dalších místností (do 8m)
- Možnost týdenního programování (až 4 časová pásma)
- Bezpečnostní (diferenciální) systém ve spalovací komoře
- Trubkový teplovzdušný výměník
- Litinová dvířka, hořák a obloření spalovací komory
- Velký odnímatelný popelník
- Rádiová komunikace a ovládání s dálkovým ovladačem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| EAN: | 8008269001389 |
| Regulovatelný výkon:: | 3,5 - 12,1 KW |
| Vytápěcí schopnoost:: | 347 m3 |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Rozměry ( v x š x h):: | 1151 x 569 x 598 mm |
| Hmotnost:: | 206 kg |
| Účinnost:: | 92,0 - 94,0 % |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Externí přívod vzduchu:: | ANO |
| Průměr externího přívodu vzduchu:: | 50 mm |
TEPLOVZDUŠNÁ KRBOVÁ KAMNA NA PELETY ŘADA EVOLUTION LINE URČENÁ PRO NÍZKOENERGETICKÉ A PASIVNÍ OBJEKTY
Adria II s teplovodním výměníkem krbová kamna HAAS+SOHN. Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II TV pro připojení topných těles nebo...
Tradiční sporáky Thorma Fiko jsou určeny na vaření a pečení v domácnostech
Jednoduchý design krbových kamen THORMA MALLORCA UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Krbová kamna SEVILLA šedá - sloupová / rohová kamna
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
Kamna Thorma Kerpen II AT černá v černém smaltu jsou tradičním výrobkem, který se používá pro vytápění jedné místnosti.
Zaoblený tvar krbových kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední.
Výkonná kamna pro vytápění velké místnosti, případně přilehlých místností
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
-
Technický list (284.2 kB)
-
Prohlášení o shodě ES (826.7 kB)
-
Energetický štítek a informační list výrobku (496.5 kB)
-
Ecodesign (470.2 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (436.3 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

