HAAS+SOHN FARO černá, kachlový sokl, kachle medovník
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Detailní popis produktu
Tradiční kachle jsou stále v oblibě
Vylepšili jsme pro vás tradiční kachlová kamna. Kamna Faro mají větší dvířka a tudíž větší výhled na hru plamenů. Přidali jsme i pár designových detailů, jako např. modernější kličku nebo plus, které identifikuje značku HAAS+SOHN. Barevné odstíny kachle v oblíbených 4 variantách: medovník, zelená, hnědá a slonová kost.
Z technického vybavení mají kamna nově externí přívod vzduchu. Ovládání je jednoduché díky regulátoru Easy Control ve spodní části pod topeništěm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Regulovatelný výkon:: | 3,0 - 6,3 kW |
| Rozměry (v x š x h):: | 1100 x 746 x 496 mm |
| Hmotnost:: | 169 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Energetická účinnost:: | 80% |
| Vytápěcí schopnost:: | 113 m3 |
| energetická třída :: | A+ |
Krbová kamna HAAS+SOHN FARO jsou vyrobená z kvalitní oceli s kachlovým obložením.
Krbová kamna HAAS+SOHN FARO jsou vyrobená z kvalitní oceli s kachlovým obložením.
Krbová kamna HAAS+SOHN FARO jsou vyrobená z kvalitní oceli s kachlovým obložením.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Vyvážené proporce krbových kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Teplovzdušná krbová kamna DARA Příslušenství - plech
Adria II s teplovodním výměníkem krbová kamna HAAS+SOHN. Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II TV pro připojení topných těles nebo...
Teplovzdušná krbová kamna KRETZ AGATHA
-
Všeobecný návod k obsluze, montáži a údržbě (1013.7 kB)
-
Technická dokumentace (1.3 MB)
-
Energetický štítek (199.4 kB)
-
Informační list výrobku (92.8 kB)
-
Příloha č. 1 k technické dokumentaci (209.3 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (978.2 kB)
Easy Control
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

