HAAS+SOHN FARO černá, kachlový sokl, kachle slonová kost
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Teplovzdušná krbová kamna SAMANA
Detailní popis produktu
Tradiční kachle jsou stále v oblibě
Vylepšili jsme pro vás tradiční kachlová kamna. Kamna Faro mají větší dvířka a tudíž větší výhled na hru plamenů. Přidali jsme i pár designových detailů, jako např. modernější kličku nebo plus, které identifikuje značku HAAS+SOHN. Barevné odstíny kachle v oblíbených 4 variantách: medovník, zelená, hnědá a slonová kost.
Z technického vybavení mají kamna nově externí přívod vzduchu. Ovládání je jednoduché díky regulátoru Easy Control ve spodní části pod topeništěm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Regulovatelný výkon:: | 3,0 - 6,3 kW |
| Rozměry (v x š x h):: | 1100 x 746 x 496 mm |
| Hmotnost:: | 169 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 150 mm |
| Vývod kouřovodu:: | horní, zadní |
| Účinnost:: | 80 % |
| Vytápěcí schopnost:: | 113 m3 |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | dřevo |
| energetická třída :: | A+ |
Krbová kamna HAAS+SOHN FARO jsou vyrobená z kvalitní oceli s kachlovým obložením.
Krbová kamna HAAS+SOHN FARO jsou vyrobená z kvalitní oceli s kachlovým obložením.
Krbová kamna HAAS+SOHN FARO jsou vyrobená z kvalitní oceli s kachlovým obložením. Kamna se vyrábí ve dvouplášťovém provedení.
Krbová kamna Thorma ZARAGOZA šedá jsou určena pro spalování palivového dřeva, dřevěných briket a hnědouhelných briket
Zaoblený tvar krbových kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední.
Vystaveno na prodejně DEFRO HOME SOLUM zaujme svou jednoduchostí a jedinečným stylem. Moderní sklo reverzní k ocelovému tělu vytváří kompaktní,...
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované. Smalt odolává teplotám a je to v současné době nejodolnější povrchová úprava vhodná pro topidla. Smalt...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Optimalizované topeniště má nejmodernější způsob hoření s přívodem horního vzduchu předehřátého na teplotu vyšší než 200C, tedy teplotu přiváděného...
Jednoplášťová krbová vložka určená k vytápění obytných prostor. Možnost přívodu spalovacího vzduchu z externího prostředí. Vysoká účinnost spalování.
-
Prohlášení o vlastnostech (978.2 kB)
-
Příloha č. 1 k technické dokumentaci (209.3 kB)
-
Informační list výrobku (92.8 kB)
-
energetický štítek (199.4 kB)
-
Technická dokumentace (1.3 MB)
-
Všeobecný návod k obsluze, montáži a údržbě (1013.7 kB)
Easy Control
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

