HAAS+SOHN HSP 6 RUEDA C PGI antracit/kachle zrzavá patina vč. WLAN
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX s mastkovým opláštěním včetně HD.
Detailní popis produktu
V jednoduchosti je krása
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu perfektně zapadne do minimalistického interiéru. Nově je možné zvolit i variantu bílé kachle nebo zrzavé patiny. Věděli jste, že kachle mohou mít i 3D potisk? Přesně tak tomu je v případě zrzavé patiny.
Zkratka PGI znamená certifikovanou plynotěsnost. Pokud v kamnech zrovna netopíte, neuniká přes ně teplo a kamna tak nezpůsobují tepelné ztráty – ideální pro pasivní a nízkoenergetické domy.
Součástí dodávky je i vybavení WLAN modulem, díky němu a naší aplikaci můžete kamna ovládat i na dálku přes chytrý telefon odkudkoliv.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Regulovatelný výkon:: | 2,4 - 8,3 kW |
| Rozměr skla ( v x š x h):: | 1201 x 560 x 513 mm |
| Hmotnost:: | 163 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Účinnost:: | 90% |
| Vytápěcí schopnost:: | 149 m3 |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | pelety |
| energetická třída :: | A+ |
Vystaveno na prodejně. Peletová kamna HSP 6 RUEDA C PGI s keramickým obkladem s ručně škrábanou texturou.
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
Součástí dodání peletových kamen je i WLAN Modul, který ve spojení s chytrou aplikací ve vašem mobilu umožní ovládání kamen odkudkoliv....
Výkonná kamna pro vytápění velké místnosti, případně přilehlých místností
• Kvalitní ocelové svařence o vysoké tloušťce •
Kamna HAAS SOHN Jonsbo černá/Woodstone Prestige jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s obkladem z přírodního kamene.
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
krbová kamna Basel mají černou barvu, prosklená dvířka, ideální pro vytápění na chaloupku vzhledem jako krbová kamna
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Enyo volně stojící sporák je moderní přístroj splňující nejpřísnější ekologické normy. Je to ideální odpovědí na současné...
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
-
Prohlášení o vlastnostech (1.4 MB)
-
Příloha č. 1 k technické dokumentaci (208.6 kB)
-
Informační list výrobku (95.1 kB)
-
Energetický štítek (200.5 kB)
-
Návod k obsluze WLAN (4.2 MB)
-
Montážní návod (1.4 MB)
-
Servisní sešit k peletovým kamnům (4.9 MB)
-
Technická dokumentace (3.1 MB)
-
Všeobecný návod k obsluze, montáži a údržbě (1.1 MB)
HSP 6 RUEDA C PGI
WLAN aplikace
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

