HAAS+SOHN HSP 6 RUEDA PGI antracit/bílé lišty vč. WLAN
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna HAAS+SOHN Madeira černá/Speckstein antik se vyznačují vysokou účinností 82 %.
Kamna GENT Jsou vyrobená z ocelového žáruodolného plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami. Ve spodní části...
Detailní popis produktu
Stylovka s proužky
Žádná šedá myš, ale stylovka, které sluší pruhy. Plochy matné antracitové barvy oživují horizontální linky, které mohou být buď bílé, nebo v decentním černém provedení.
Zkratka PGI znamená certifikovanou plynotěsnost. Pokud v nich zrovna netopíte, neuniká přes kamna teplo ven. Proto peletová kamna HSP 6 RUEDA PGI nezpůsobují tepelné ztráty. Jasná volba do pasivních a nízkoenergetických domů.
Součástí dodání peletových kamen je i WLAN Modul, který ve spojení s chytrou aplikací ve vašem mobilu umožní ovládání kamen odkudkoliv. Výhodou je, že si kamna můžete zapálit ještě dříve, než dorazíte domů a čeká na vás příjemně teplo domova.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Regulovatelný výkon:: | 2,4 - 8,3kW |
| Rozměr - ( V x Š x H):: | 1201 x 550 x 500 mm |
| Hmotnost:: | 163 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 80mm |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Účinnost:: | 90 % |
| Vytápěcí schopnost:: | 149 m3 |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | pelety |
| energetická třída :: | A+ |
Vystaveno na prodejně. Peletová kamna HSP 6 RUEDA C PGI s keramickým obkladem s ručně škrábanou texturou.
Peletovým kamnům HSP 6 RUEDA sluší beton, klidné barvy a jednoduchost. Keramický obklad s ručně škrábanou texturou matného kovu...
Součástí dodání peletových kamen je i WLAN Modul, který ve spojení s chytrou aplikací ve vašem mobilu umožní ovládání kamen odkudkoliv....
Jednoplášťová krbová vložka určená k vytápění obytných prostor. Možnost přívodu spalovacího vzduchu z externího prostředí. Vysoká účinnost spalování.
Plášť kamen je smaltovaný, boční stěny jsou lakovány žáruodolným šedým lakem.
Krbová kamna na noze jsou otočném provedení - tedy otočná noha a hrdlo kouřovodu. Můžete je natáčet v interiéru podle potřeby směrování...
Balení obsahuje 9 ks akumulačních cihel určených pro kamna Oregon I a Trollvik. Hmotnost akumulační hmoty na jedny kamna: 70/54 kg
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
-
Prohlášení o vlastnostech (1.4 MB)
-
Příloha č. 1 k technické dokumentaci (208.6 kB)
-
Energetický štítek a informační list výrobku (95.1 kB)
-
Energetický štítek a informační list výrobku (200.5 kB)
-
Návod k obsluze WLAN (4.2 MB)
-
Návod k montáži (1.4 MB)
-
Servisní sešit k peletovým kamnům (4.9 MB)
-
Technická dokumentace (3.1 MB)
-
Všeobecný návod k obsluze, montáži a údržbě (1.1 MB)
HSP 6 RUEDA C PGI
WLAN aplikace
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

