HAAS+SOHN HSP 7 grande RLU bílý komaxit vč. WLAN
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Kamna HAAS+SOHN Jonsbo s troubou jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli.
Detailní popis produktu
Nadčasový design
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu. Peletová kamna HSP 7 II GRANDE RLU jsou ideální pro nízkoenergetické a pasivní domy. Pokud v nich netopíte, můžete je jednoduše hermeticky uzavřít. Teplo díky tomu neuniká ven z domu a kamna nezpůsobují tepelné ztráty. Kombinace bílé a antracitu krásně projasní interiér. Díky světlé barvě se s nimi nebude cítit stísněně ani v malé místnosti.
Součástí dodání peletových kamen je i WLAN Modul, který ve spojení s chytrou aplikací ve vašem mobilu umožní ovládání kamen odkudkoliv. Výhodou je, že si kamna můžete zapálit ještě dříve, než dorazíte domů a čeká na vás příjemně teplo domova.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Regulovatelný výkon:: | 2,4 - 8,2 kW |
| Rozměr - ( V x Š x H):: | 1173 x 494 x 494 mm |
| Hmotnost :: | 132 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Účinnost:: | 90 % |
| Vytápěcí schopnost:: | 148 m3 |
| Palivo: dřevo, ekobrikety: | pelety |
| energetická třída :: | A+ |
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Krbová kamna Livorno
Teplovzdušná krbová kamna DARA Příslušenství - plech
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru.
• Kvalitní ocelové svařence o vysoké tloušťce •
- dvouplášťové provedení- dvoustupňové spalování- regulace přívodu vzduchu samostatně- hoření na roštu
Krbová kamna Thorma Borgholm keramik jsou kamna s jmenovitým výkonem 7 kW regulovatelným v rozmezí 3,5 až 10,5 kW.
Jednoduchý design krbových kamen THORMA MALLORCA UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Thorma Cremona jsou dvouplášťová krbová kamna, která jsou určená na vytápění obytných prostor o velikosti až 190 m3.
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
-
Servisní sešit k peletovým kamnům (4.9 MB)
-
Návod k obsluze WLAN (4.2 MB)
-
Všeobecný návod k obsluze, montáži a údržbě (1.1 MB)
-
Technická dokumentace (4.3 MB)
-
Energetický štítek (199.9 kB)
-
Informační list výrobku (94.2 kB)
-
Příloha č. 1 k technické dokumentaci (208.7 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (972.3 kB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

