HAAS+SOHN HSP 7 grande RLU černá vč. WLAN
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době...
Detailní popis produktu
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu. Peletová kamna HSP 7 II GRANDE RLU jsou ideální pro nízkoenergetické a pasivní domy. Pokud v nich netopíte, můžete je jednoduše hermeticky uzavřít. Teplo díky tomu neuniká ven z domu a kamna nezpůsobují tepelné ztráty. Kombinace bílé a antracitu krásně projasní interiér. Díky světlé barvě se s nimi nebude cítit stísněně ani v malé místnosti.
Součástí dodání peletových kamen je i WLAN Modul, který ve spojení s chytrou aplikací ve vašem mobilu umožní ovládání kamen odkudkoliv. Výhodou je, že si kamna můžete zapálit ještě dříve, než dorazíte domů a čeká na vás příjemně teplo domova.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Regulovatelný výkon:: | 2,4 - 8,2 kW |
| Rozměry (v x š x h):: | 1173 x 494 x 494 mm |
| Hmotnost:: | 132 kg |
| Průměr kouřovodu:: | 80 mm |
| Vývod kouřovodu:: | zadní |
| Účinnost:: | 90 % |
| Vytápěcí schopnost:: | 148 m3 |
| Palivo:: | pelety |
| energetická třída :: | A+ |
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Pro všechny, kdo mají doma málo místa. Krbová kamna Nordby zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí.
Kamna GENT Jsou vyrobená z ocelového žáruodolného plechu, zevnitř vyplněná šamotovými tvarovkami. Ve spodní části...
Krbová kamna Bozen s průzorem se používají pro vytápění jedné místnosti, popřípadě přilehlých místností.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Reno černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Krbová kamna Livorno
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna ABX Tartu 5 pískovec jsou vyrobená z kvalitní oceli s pískovcovým obkladem.
Jøtul F 100 ECO.2 LL jsou kompaktní kamna na dřevo, ve kterých je možné topit poleny do 35 cm.
Krbová kamna HAAS+SOHN Madeira černá/Speckstein antik se vyznačují vysokou účinností 82 %.
-
Prohlášení o vlastnostech (972.3 kB)
-
Příloha č. 1 k technické dokumentaci (208.7 kB)
-
Informační list výrobku (94.2 kB)
-
Energetický štítek a informační list výrobku (199.9 kB)
-
Technická dokumentace (4.3 MB)
-
Všeobecný návod k obsluze, montáži a údržbě (1.1 MB)
-
Návod k obsluze WLAN (4.2 MB)
-
Servisní sešit k peletovým kamnům (4.9 MB)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

