Heta Scan-Line 7C
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
Atraktivní desing krbových kamen - sloupové provedení - Andorra exclusive - Thorma Filakovo Krbová kamna na noze jsou otočném...
Detailní popis produktu
Scan-line 7C vyniká svým čistým a jemným minimalistickým designem, perfektní regulovatelností výkonu od 2 kW a vysokou účinností 83,1%!
Scan-line 7C je závěsnou verzí řady 7, kdy vám kamna (spalovací komora) visí na zdi a je zde možnost přídavné akumulace mastkem či pískovcem formou horní desky.
Ohromí hlavně perfektní a čisté spalování s vysokou účinností 83,1% včetně velice účinného systému oplachu skla vzduchem a také patentovaný těsný popelník o objemu 3 litry!
Velice pohodlný je i systém otvírání pomocí nerezové kličky, která je na svém povrchu při provozu chladnější, než standardní ocel.
Scan-line 7C je perfektní pro vytápění menších prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Maximální výkon (kW): | méně než 5 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Nominální výkon (kW): | 4 kW |
| průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Připojení kouřovodu: | Horní a zadní |
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Rozsah celkového výkonu: | 2 - 6 kW |
| Účinnost: | 83,1 % |
| Spotřeba paliva: | 1,8 kg/hod |
| Výhřevnost: | 40 - 120 m³ |
| Váha: | 90 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Palivo: | dřevo, uhlí |
| Rozměr topeniště (Š x V x H): | 708x454x439 mm |
Plášť kamen a boční stěny jsou smaltované.
Krbová kamna Thorma HÖRBY černá jsou vyrobená z kvalitní oceli.
Kamna HAAS SOHN Jonsbo černá/Woodstone Prestige jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli s obkladem z přírodního kamene.
Plášť kamen je smaltovaný, boční stěny jsou lakovány žáruodolným šedým lakem.
standardní vybavení: keramický obklad topeniště, záslepka horního hrdla kouřovodu, připojovací příruba 124 mm pro zadní přívod vzduchu, houbička
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů.
Zaoblený tvar krbových kamen SONE G společně s designovým sklem poskytují příjemný pohled na oheň, který nikdy nezevšední.
Krbová kamna Thorma jsou efektivním a přitažlivým doplňkem každého interiéru
Krbová kamna ABX OMAHA mastek jsou vyrobená z kotlové oceli a s mastkovým obkladem.
Šikovná peletová kamna s kruhovým půdorysem, která vypadají dobře, i když je postavíte do rohu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

