Heta Scan-Line 850
Související produkty
Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti.
Jøtul F 205 je spojením skandinávského designu, nejmodernější technologie vytápění a udržitelných materiálů.
Plášť kamen je smaltovaný, boční stěny jsou lakovány žáruodolným šedým lakem.
Detailní popis produktu
Scan-line 850 vyniká svým čistým a jemným minimalistickým oválným tvarem.
Scan-line 850 je verzí kamen na tzv. kuří noze, která může být dokonce otočná o 2x 30°. Dále mají kamna možnost přídavné akumulace ve formě horních desek z mastku či pískovce, tak i obklady celých bočnic včetně horní desky kromě mastku a pískovce také keramikou s výběrem ze 42 barev, které je možné kombinovat, či do sedmi let vyměnit například za barvu jinou a osvěžit tak interiér domu..
Ohromí hlavně perfektní a čisté spalování vč. systému oplachu skel vzduchem a také patentovaný těsný popelník o objemu 3 litry!
Velice pohodlný je i systém otvírání pomocí nerezové kličky, která je na svém povrchu při provozu chladnější, než standardní ocel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krbová kamna |
|---|---|
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Maximální výkon (kW): | 5 až 10 kW |
| Průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Nominální výkon (kW): | 5,5 kW |
| průměr kouřovodu (mm): | 150 mm |
| Připojení kouřovodu: | Horní a zadní |
| Externí přívod vzduchu: | ANO |
| Rozsah celkového výkonu: | 2 - 8 kW |
| Účinnost: | 79 % |
| Výhřevnost: | 40 - 160 m³ |
| Váha: | 110 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Palivo: | dřevo, uhlí |
| Rozměr celkové (Š x V x H): | 1040x548x445 mm |
Jøtul F 200 vychází z nadčasového designu nejprodávanějších kamen Jøtulu, 160 let zkušeností a moderního přístupu k vytápění.
Teplovzdušná krbová kamna KRETZ AGATHA
Ocelová krbová kamna s moderním designem na šířku
Krbová kamna Thorma ALVESTA jsou určena pro spalování palivového dřeva. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj...
Jednoduchý design krbových kamen THORMA BILBAO UNI 2018 černá z kvalitní černě lakované oceli působí velmi elegantně.
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Tato kamna mají vzhledem k ochlazování spalin výměníkem velmi vysokou účinnost. Díky tomuto systému nejen šetříte palivo, ale také můžete...
Adria II s teplovodním výměníkem krbová kamna HAAS+SOHN. Krbová kamna s teplovodním výměníkem ADRIA II TV pro připojení topných těles nebo...
VYSTAVENO NA PRODEJNĚ Krbová kamna Romotop Tala 01 jsou vhodná pro všechny typy interiérů.
Kamna Flensburg III
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

